Батут комплект FunFit 435см.
Преимущества:
здрава стоманена конструкция
силно отскачащо покритие
UV защита
антикорозионни поцинковани пружини
лесен монтаж- няма нужда от инструменти
стълба
мрежа
Техническо описание: | |
Конструкция: | Поцинкована стомана |
Крака: | 4бр. двойни |
Подложка за пружините: | да |
Пружини: | 88бр. |
Височина: | 260см. |
Диаметър: | 435см. |
Максимално натоварване: | 180кг. |
Стълба: | да |
Скачаща повърхност: | |
- | ПП матриал устойчив на UV лъчи и влага |
- | |
- | |
Предпазна мрежа: | |
Устойчива на UV лъчение | да |
Конструкция: | Поцинкована стомана |
Допълнителна защита: | UV |
Височина на предпазната мрежа: | 180см. |
Диаметър на предпазната мрежа: | 435см. |
Батутът не е само забавен, а е и продукт, който ще спечели сърцата на цялото семейство в продължение на много години. FUNFIT гарантира най - високо качество, здравина и дизайн на трамплина, както и всички стандарти за безопасност потвърдени със сертификати.
Батутът има благотворен ефект върху състоянието и позата на тялото, за него няма възрастови ограничения.
Батутът е чисто забавление за цялото семейство, както и алтернатива на традиционнният фитнес.
Упражненията на батут приятно подобряват физическото състояние и изгарят телесните мазнини.
Използването на батут под формата на игра може да бъде въведение в упражненията за деца, борещи се с наднормено тегло.
Несъмнено това е и безценно оборудване за безопасна игра и разтоварване на движещата сила на децата, които я имат в излишък.
Батутът е забавно и открито упражнение, което е важен актив на този продукт, а именно чрез упражнения на открито ще спечелите:
- моделирана фигура без претоварване на ставите
- ще подобрите кръвообръщението
- изгаряте ненужна мастна тъкан
- подобрявате здравословното си състояние
- ще подобрите белодробната функция
- ще се забавлявате
Със закупуването на батут FUNFIT Вие получавате:
Подскачаща мрежа, произведена в САЩ, която е най-добрата на пазара - изработена от здрава плитка и специални материали, устойчива на влага, UV лъчи и най-важното стречинг (разтягане).
Подходящо закалени и поцинковани метални елементи. Устойчив на натоварвания и осигуряващ оптимално отражение и комфорт при прескачане.
Многослойно пружинно покритие;
Пружините са покрити с много издръжлив PVC материал, който осигурява защита срещу атмосферни условия.
Висока защитна мрежа с двойна защита.
Мрежата е много издръжлива, гарантираща безопасността на скачащите хора, предпазвайки ги от падане извън съоръжението. Устойчив на атмосферни условия, деформации и износване.
Горещо поцинковани двойни крака в системата "U".
Галванизирана стълба.
Остави отзив
Отзиви за продукта